Medaljlista bokstavsordning
         Tävling:        Kronobergscupen                                        
         Tävlingsdatum:  2016-01-23                                             
         Arrangör:       Markaryds Simsällskap                                  


Namn                     Född  Förening                       Gren                               Tid Medaljer
Andersson Towe           2005  Ljungby Simsällskap            6 100m Frisim Flickor          1:22.49 Brons
                                                              10 50m Fjärilsim Flickor         40.94 Silver, Brons
                                                              12 50m Ryggsim Flickor           42.79 Guld
Arthursson Tilda         2003  Växjö Simsällskap              2 100m Medley Flickor          1:27.72 Silver
                                                              6 100m Frisim Flickor          1:17.95 Silver, Brons
                                                              12 50m Ryggsim Flickor           43.99 Guld
Axelsson Erik            2007  Markaryds Simsällskap          3 50m Frisim Pojkar              40.46 Silver
                                                              11 50m Ryggsim Pojkar            46.44 Silver
Axelsson Otto            2003  Markaryds Simsällskap          1 100m Medley Pojkar           1:22.43 Guld, Silver
                                                              9 50m Fjärilsim Pojkar           37.72 Guld
                                                              17 100m Bröstsim Pojkar        1:41.83 Brons
Bernlind Felicia         2004  Ljungby Simsällskap            4 50m Frisim Flickor             46.95 Brons
Bogren-Karlsson William  2005  Ljungby Simsällskap            3 50m Frisim Pojkar              38.93 Guld
                                                              7 25m Fjärilsim Pojkar           19.11 Guld
Bondesson-Crene Agnes    2002  Ljungby Simsällskap            16 50m Bröstsim Flickor          49.53 Guld
Bäckström Molly          2004  Växjö Simsällskap              4 50m Frisim Flickor             39.69 Guld
                                                              8 25m Fjärilsim Flickor          20.34 Guld, Silver
                                                              12 50m Ryggsim Flickor           46.03 Silver, Brons
Cronqvist Elin           2005  Växjö Simsällskap              12 50m Ryggsim Flickor           48.47 Silver
Davidsson Jenny          2003  Ljungby Simsällskap            18 100m Bröstsim Flickor       1:35.35 Silver
Davidsson Maria          2005  Ljungby Simsällskap            4 50m Frisim Flickor             41.57 Silver
                                                              8 25m Fjärilsim Flickor          23.32 Silver, Brons
                                                              16 50m Bröstsim Flickor          53.13 Silver
Ebbesen Erik             2001  Ljungby Simsällskap            9 50m Fjärilsim Pojkar           37.52 Guld
                                                              13 100m Ryggsim Pojkar         1:28.99 Silver
Ebbesen Louise           2001  Ljungby Simsällskap            14 100m Ryggsim Flickor        1:29.03 Silver
                                                              18 100m Bröstsim Flickor       1:35.33 Silver
Elgaard Fonnesbech Liv   2004  Växjö Simsällskap              6 100m Frisim Flickor          1:11.71 Guld, Silver
                                                              12 50m Ryggsim Flickor           40.43 Guld, Silver, Brons
                                                              18 100m Bröstsim Flickor       1:31.55 Guld, Silver, Brons
Eriksson Alvin           2003  Växjö Simsällskap              5 100m Frisim Pojkar           1:12.03 Guld, Silver
                                                              13 100m Ryggsim Pojkar         1:30.77 Brons
                                                              17 100m Bröstsim Pojkar        1:42.65 Brons
Forsberg Henry           2004  Markaryds Simsällskap          7 25m Fjärilsim Pojkar           20.12 Guld
                                                              11 50m Ryggsim Pojkar            43.52 Guld
Gadajev Bilal            2001  Växjö Simsällskap              9 50m Fjärilsim Pojkar           35.80 Guld
                                                              13 100m Ryggsim Pojkar         1:27.07 Silver, Brons
                                                              17 100m Bröstsim Pojkar        1:31.14 Guld, Silver
Gadajev Mats             2002  Växjö Simsällskap              5 100m Frisim Pojkar           1:11.54 Guld
                                                              9 50m Fjärilsim Pojkar           37.22 Guld, Silver
                                                              13 100m Ryggsim Pojkar         1:29.08 Silver, Brons
Gamberg Julia            2005  Ljungby Simsällskap            4 50m Frisim Flickor             38.59 Guld, Silver
Grahovic Leo             2000  Markaryds Simsällskap          9 50m Fjärilsim Pojkar           34.56 Guld, Silver, Brons
                                                              13 100m Ryggsim Pojkar         1:17.64 Guld
Gustavsson Nina          2006  Växjö Simsällskap              4 50m Frisim Flickor             45.24 Brons
                                                              12 50m Ryggsim Flickor           50.83 Brons
                                                              16 50m Bröstsim Flickor          56.39 Brons
Haglund Elsa             2004  Älmhults Simsällskap           16 50m Bröstsim Flickor          47.99 Guld
Haglund Wilma            2002  Älmhults Simsällskap           8 25m Fjärilsim Flickor          17.25 Guld, Silver, Brons
                                                              12 50m Ryggsim Flickor           43.02 Guld, Silver, Brons
                                                              16 50m Bröstsim Flickor          46.40 Guld, Silver, Brons
Hallum Ludvig            2003  Växjö Simsällskap              1 100m Medley Pojkar           1:21.93 Guld, Silver
                                                              9 50m Fjärilsim Pojkar           39.56 Silver, Brons
                                                              17 100m Bröstsim Pojkar        1:45.95 Brons
Hermansson Hugo          2004  Växjö Simsällskap              7 25m Fjärilsim Pojkar           22.69 Silver, Brons
                                                              15 50m Bröstsim Pojkar           49.51 Guld
Hildebrand Westerbe Agnes2004  Växjö Simsällskap              4 50m Frisim Flickor             39.46 Guld, Silver, Brons
                                                              8 25m Fjärilsim Flickor          21.57 Silver, Brons
Hjelmberg Anton          2001  Växjö Simsällskap              1 100m Medley Pojkar           1:29.80 Brons
                                                              9 50m Fjärilsim Pojkar           44.79 Brons
Hjelmberg Erik           2003  Växjö Simsällskap              7 25m Fjärilsim Pojkar           19.43 Guld
                                                              15 50m Bröstsim Pojkar           57.47 Brons
Hjelmberg Ludvig         2006  Växjö Simsällskap              11 50m Ryggsim Pojkar            47.70 Silver
                                                              15 50m Bröstsim Pojkar           58.81 Brons
Hristodor Mircea         2004  Växjö Simsällskap              3 50m Frisim Pojkar              43.84 Silver, Brons
                                                              11 50m Ryggsim Pojkar            53.12 Brons
                                                              15 50m Bröstsim Pojkar           57.51 Brons
Huynh Duyen              2003  Ljungby Simsällskap            4 50m Frisim Flickor             41.79 Silver, Brons
                                                              8 25m Fjärilsim Flickor          27.94 Brons
Hässlebro Alice          2004  Växjö Simsällskap              4 50m Frisim Flickor             42.78 Silver
                                                              12 50m Ryggsim Flickor           45.71 Guld
Jacobsen Moa             2006  Markaryds Simsällskap          8 25m Fjärilsim Flickor          25.17 Brons
Jönsson Mattias          2006  Växjö Simsällskap              3 50m Frisim Pojkar              43.91 Silver, Brons
                                                              11 50m Ryggsim Pojkar            52.09 Brons
                                                              15 50m Bröstsim Pojkar           56.87 Brons
Karlsson Albin           2005  Ljungby Simsällskap            3 50m Frisim Pojkar              44.02 Brons
                                                              11 50m Ryggsim Pojkar            54.50 Brons
Karlsson Gustav          2002  Ljungby Simsällskap            3 50m Frisim Pojkar              37.24 Guld
                                                              7 25m Fjärilsim Pojkar           21.16 Silver
                                                              11 50m Ryggsim Pojkar            47.71 Silver
Kelemit Fabian           2004  Växjö Simsällskap              3 50m Frisim Pojkar              41.97 Silver
                                                              15 50m Bröstsim Pojkar           55.44 Brons
Kelemit Felix            2001  Växjö Simsällskap              13 100m Ryggsim Pojkar         1:25.59 Silver, Brons
                                                              17 100m Bröstsim Pojkar        1:31.73 Guld
Kling Linus              2004  Växjö Simsällskap              3 50m Frisim Pojkar              42.77 Silver
                                                              15 50m Bröstsim Pojkar           54.91 Silver
Kurilenko David          1999  Ljungby Simsällskap            15 50m Bröstsim Pojkar           32.16 Guld, Silver, Brons
Larsson Isabella         2002  Ljungby Simsällskap            4 50m Frisim Flickor             38.77 Guld
                                                              16 50m Bröstsim Flickor          48.64 Guld
Lennartsson Isac         2004  Ljungby Simsällskap            3 50m Frisim Pojkar              37.36 Guld
                                                              9 50m Fjärilsim Pojkar           45.07 Brons
                                                              15 50m Bröstsim Pojkar           53.03 Silver, Brons
Lundgren Sahlina         2004  Ljungby Simsällskap            14 100m Ryggsim Flickor        1:28.93 Silver, Brons
Löndal Victor            2003  Markaryds Simsällskap          1 100m Medley Pojkar           1:24.97 Silver, Brons
                                                              17 100m Bröstsim Pojkar        1:31.46 Guld, Silver
Magnusson Vanja          2004  Växjö Simsällskap              4 50m Frisim Flickor             39.21 Guld
                                                              8 25m Fjärilsim Flickor          19.39 Guld
                                                              16 50m Bröstsim Flickor          49.40 Guld
Månsson Joakim           2001  Älmhults Simsällskap           15 50m Bröstsim Pojkar           40.36 Guld, Silver, Brons
Månsson Kajsa            2003  Växjö Simsällskap              4 50m Frisim Flickor             39.58 Guld
                                                              12 50m Ryggsim Flickor           49.53 Silver, Brons
Nagy Levente             2005  Ljungby Simsällskap            3 50m Frisim Pojkar              37.36 Guld
                                                              7 25m Fjärilsim Pojkar           19.19 Guld
                                                              11 50m Ryggsim Pojkar            49.08 Silver
Nyika Anna               2002  Ljungby Simsällskap            10 50m Fjärilsim Flickor         40.82 Silver, Brons
Palencsar Heidi          2002  Ljungby Simsällskap            12 50m Ryggsim Flickor           35.09 Guld
                                                              18 100m Bröstsim Flickor       1:43.34 Brons
Pap Beatrice             2003  Ljungby Simsällskap            2 100m Medley Flickor          1:26.09 Silver
                                                              6 100m Frisim Flickor          1:16.18 Silver
                                                              16 50m Bröstsim Flickor          44.94 Guld
Persson Ida              2002  Ljungby Simsällskap            2 100m Medley Flickor          1:21.11 Guld
                                                              6 100m Frisim Flickor          1:06.87 Guld
                                                              18 100m Bröstsim Flickor       1:42.78 Brons
Rezaei Danial            2001  Växjö Simsällskap              5 100m Frisim Pojkar           1:15.26 Silver, Brons
                                                              13 100m Ryggsim Pojkar         1:28.20 Silver, Brons
                                                              17 100m Bröstsim Pojkar        1:39.83 Brons
Sagadin Aidan            2006  Ljungby Simsällskap            9 50m Fjärilsim Pojkar           45.49 Brons
Sagadin Leah             2002  Ljungby Simsällskap            16 50m Bröstsim Flickor          42.67 Guld
Sjö Agnes                2004  Växjö Simsällskap              4 50m Frisim Flickor             43.82 Silver
Sjö Ella                 2006  Växjö Simsällskap              16 50m Bröstsim Flickor          58.37 Brons
Strand Louise            2005  Växjö Simsällskap              2 100m Medley Flickor          1:31.60 Brons
Ståhle Theo              2006  Växjö Simsällskap              3 50m Frisim Pojkar              38.36 Guld
Svensson Garri           2000  Ljungby Simsällskap            13 100m Ryggsim Pojkar         1:05.68 Guld, Silver, Brons
Tidåsen Emanuel          2002  Växjö Simsällskap              15 50m Bröstsim Pojkar           42.14 Guld, Silver, Brons
Wardrum Alva             2003  Växjö Simsällskap              2 100m Medley Flickor          1:28.64 Silver, Brons
                                                              4 50m Frisim Flickor             36.29 Guld
                                                              12 50m Ryggsim Flickor           42.07 Guld
Wibert Siri              2004  Växjö Simsällskap              4 50m Frisim Flickor             39.43 Guld
                                                              8 25m Fjärilsim Flickor          24.13 Brons
                                                              16 50m Bröstsim Flickor          50.83 Guld
Widqvist Maja            2004  Växjö Simsällskap              4 50m Frisim Flickor             46.19 Brons
Wiesel-Axelsson Edit     2002  Ljungby Simsällskap            6 100m Frisim Flickor          1:08.06 Guld, Silver
                                                              14 100m Ryggsim Flickor        1:19.85 Guld, Silver, Brons
Wik Filip                2002  Ljungby Simsällskap            9 50m Fjärilsim Pojkar           42.96 Brons
Vukosavljevic Mina       2005  Växjö Simsällskap              2 100m Medley Flickor          1:31.05 Brons
                                                              4 50m Frisim Flickor             36.51 Guld, Silver, Brons
                                                              16 50m Bröstsim Flickor          45.19 Guld, Silver, Brons
Åkesson Erika            2000  Ljungby Simsällskap            12 50m Ryggsim Flickor           33.41 Guld, Silver, Brons

Skapat av: WinGrodan Medalj v1.03 Copyright 2005 IC Control AB, Licensierad till: Markaryds Simsällskap
Utskriftsdatum: 2016-01-23 13:45:45