Resultat Totalt - Officiell 
 
  Tävling  Magplasket December 2012    Utskriftsdatum  15 december 2012   
  Tävlingsort  Markaryd    Utskriftstid  10:09   
  Arrangör  Markaryds Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  15 december 2012         
 
 
Gren 1, 25m Frisim Flickor, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Tuva Askemyr  2003  Markaryds Simsällskap            26.61   
Vincenzina Soldewall  2004  Markaryds Simsällskap            27.89   
Linnea Bengtsson  2003  Markaryds Simsällskap            30.91   
Sara-Lisa Japchen Lenstra  2004  Markaryds Simsällskap            31.67   
                     
 
Gren 2, 25m Frisim Pojkar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Bartillius Soldewall  2003  Markaryds Simsällskap            23.70   
Victor Löndal  2003  Markaryds Simsällskap            33.31   
Henry Forsberg  2004  Markaryds Simsällskap            37.25  Stod ej stilla 
                     
 
Gren 4, 50m Frisim Pojkar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Mauritz Soldewall  2000  Markaryds Simsällskap            35.34   
                     
 
Gren 5, 200m Frisim Flickor, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Alice Askemyr  1998  Markaryds Simsällskap            2:49.87   
Ebba Axelsson  2001  Markaryds Simsällskap            2:56.37   
                     
 
Gren 6, 200m Frisim Pojkar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Malte Gustafsson  1999  Markaryds Simsällskap            2:47.83   
Teo Teljebrant  1999  Markaryds Simsällskap            2:58.37   
Otto Axelsson  2003  Markaryds Simsällskap            3:10.03   
                     
 
Gren 7, 25m Ryggsim Flickor, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Tuva Askemyr  2003  Markaryds Simsällskap            27.40   
Vincenzina Soldewall  2004  Markaryds Simsällskap            31.02   
Linnea Bengtsson  2003  Markaryds Simsällskap            31.03   
Sara-Lisa Japchen Lenstra  2004  Markaryds Simsällskap            36.86  Rörde botten 
Moa Jakobsén  2006  Markaryds Simsällskap            42.37   
                     
 
Gren 8, 25m Ryggsim Pojkar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Bartillius Soldewall  2003  Markaryds Simsällskap            30.23   
Victor Löndal  2003  Markaryds Simsällskap            31.45   
Henry Forsberg  2004  Markaryds Simsällskap            34.56   
                     
 
Gren 11, 25m Bröstsim Flickor, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Sara-Lisa Japchen Lenstra  2004  Markaryds Simsällskap            36.65   
Tuva Askemyr  2003  Markaryds Simsällskap            38.65  Felaktiga bentag 
Vincenzina Soldewall  2004  Markaryds Simsällskap            39.49  Felaktiga bentag 
Linnea Bengtsson  2003  Markaryds Simsällskap            39.52  Felaktiga bentag 
                     
 
Gren 12, 25m Bröstsim Pojkar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Mauritz Soldewall  2000  Markaryds Simsällskap            20.91  Felaktiga bentag 
Bartillius Soldewall  2003  Markaryds Simsällskap            26.35   
Victor Löndal  2003  Markaryds Simsällskap            28.38   
Henry Forsberg  2004  Markaryds Simsällskap            36.96  Felaktiga bentag 
                     
 
Gren 15, 25m Fjärilsim Flickor, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Vincenzina Soldewall  2004  Markaryds Simsällskap            42.01  Släpande armar 
                     
 
Gren 16, 25m Fjärilsim Pojkar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Malte Gustafsson  1999  Markaryds Simsällskap            18.04   
Bartillius Soldewall  2003  Markaryds Simsällskap            29.61   
                     
 
Gren 18, 100m Medley Pojkar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Mauritz Soldewall  2000  Markaryds Simsällskap            1:30.15  Felaktiga bentag brö 
Otto Axelsson  2003  Markaryds Simsällskap            1:48.17   
                     
 
Gren 19, 200m Medley Flickor, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Ebba Axelsson  2001  Markaryds Simsällskap            3:27.02   
Alice Askemyr  1998  Markaryds Simsällskap            3:29.03   
                     
 
Gren 20, 200m Medley Pojkar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Teo Teljebrant  1999  Markaryds Simsällskap            3:13.39   
Malte Gustafsson  1999  Markaryds Simsällskap            3:16.67   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  15 december 2012 
Licensierad till: Markaryds Simsällskap  Utskriftstid  10:09